Početna » Nacionalna selekcija » Juniori deklasirali Kipar i Izrael na Komen kupu

Juniori deklasirali Kipar i Izrael na Komen kupu

juniorska-reprezentacija

Juniorska reprezentacija Srbije upisala je još dve pobede na Komen Kupu, koji se ovih dana igra na Malti. Posle poraza od Grčke, Srbija je pobedila domaću Maltu, a zatim u subotu i Kipar i Izrael. Puleni selektor Vujasinovića kao i u duelu protiv domaćina, bili su ubedljivi u naredne dve utakmice.

Srbija je, predvođena Filipom Radojevićem, pobedila Kipar 32:3, a mladi vaterpolista postigao je osam golova. Pet je dodao Marko Manojlović, Lazić četiri, Vučinić i Toholj po tri, Repanović i Joksimović po dva, Repanović jedan, a u strelce se nisu upisali samo golmani Filipović i Dobožanov.

U pobedi nad Izraelom od 28:6 istakao se Nebojša Toholj sa šest golova. Draško Gogov se pet puta upisao u strelce, a Radojević i Manojlović po četiri. Janković i Lazić su po tri puta bili precizni, a Repanović i Joksimović po jednom.

Danas se Srbija sastaje sa Italjom a pobeda od tri gola razlike doneće joj zlato. U slučaju minimalnog trijumfa našoj selekciji pripašće srebro.

Oznake

Vaterpolo vesti WebShop

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.