Početna » Linkovi

Linkovi

LEN
www.len.eu

FINA
www.fina.org

Nacionalni savezi i udruženja

Vaterpolo savez Srbije
www.waterpoloserbia.org

Vaterpolo savez Beograda
www.vaterpolosavezbeograda.org

Udruženje vaterpolo trenera Srbije
www.uvts.rs

Vaterpolo savez Hrvatske
www.hvs.hr

Vaterpolo savez Crne Gore
www.wpolo.me

Vaterpolo savez Italije
www.federnuoto.it

Vaterpolo savez SAD
www.usawaterpolo.org

Vaterpolo savez Španije
www.rfen.es

Vaterpolo savez Mađarske
www.waterpolo.hu

Portali

WaterPology (SAD)
www.waterpology.com

WaterpoloDevelopmentWorld (Italija)
www.wpdworld.com

VLV (Mađarska)
www.vlv.hu

H2oPolo (Rumunija)
www.h2opolo.ro

WaterpoloWorld (Holandija)
www.waterpoloworld.com

Waterpolista (Španija)
www.waterpolista.com

WaterpoloNews (Grčka)
www.waterpolonews.gr

WebShop

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760

Prva B liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Mladost88007024
TENT86113719
Dorćol86024018
Bečej86023918
Singidunum84132513
Vračar8305-199
ŽAK8215-197
Sava8215-297
Banja Luka8107-673
Goč8008-660