Početna » Evrokupovi » Partizan u sredu protiv Galatasaraja

Partizan u sredu protiv Galatasaraja

(Foto: Žurnal)
(Foto: Žurnal)

Takmičenje u vaterpolo Ligi šampiona nastavlja se narednog vikenda, ali će jedan meč biti odigran tri dana ranije. Naime, LEN je usvojila molbu turskog Galatasaraja da se meč osmog kola, u kojem se klub sa Bosfora sastaje sa Partizanom, odigra u sredu zbog obaveza Galatasaraja u domaćem šampionatu. Crno-beli su na gostovanje danas otputovali, a meč u sredu počinje u 18 časova po lokalnom vremenu.

U prvom delu sezonu, Partizan je na Banjici slavio protiv ekipe Igora Milanovića rezultatom 9:8, a posle sedam odigranih mečeva Galatasaraj je poslednji u grupi B, bez bodova. U ostalim mečevima 8. kola, koji su na programu u subotu, sastaju se: Špandau – Jadran, Primorje – Olimpijakos, Barseloneta – Eger, Solnok – Jug i Pro Reko – OSC.

S obzirom da se utakmica sa Galatasarajem igra u sredu, Partizan će meč četvrtfinala plej-ofa sa Banjicom igrati 16. aprila, kada su na programu i ostali četvrtfinalni dueli.

Vaterpolo vesti WebShop

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.