Početna » Video » Podkast “Pod kapicom“: Uroš Stevanović o planovima reprezentacije (VIDEO)

Podkast “Pod kapicom“: Uroš Stevanović o planovima reprezentacije (VIDEO)

Novi selektor reprezentacije Srbije, Uroš Stevanović, bio je gost u 105. epizodi podkasta „Pod kapicom“, gde je govorio nešto više o planovima nacionalne selekcije u narednom periodu.

Stevanović je objavio da će Srbija krajem godine otputovati u Sjedinjene Američke Države, gde će odraditi pripreme i učestvovati na turniru zajedno sa selekcijama SAD i Španije. Takođe, rekao je da se u stručni štab reprezentacije vraća Stefan Ćirić, trener francuskog Noazi La Seka, ali i da će novu priliku dobiti neki igrači koji u poslednjih nekoliko godina nisu dobijali poziv, među kojima je i centar Ferencvaroša, Nemanja Ubović.

Već sada je poznat spisak igrača koji će otputovati na pripreme u SAD, a to su: Golmani Mitrović, Dobožanov i Filipović, bekovi Jakšić, Ranđelović, Drašović i Pljevančić, centri Ubović, Vico i Lazić, spoljni igrači Vučinić, Milojević, Janković , Lukić, S. Rašović, Radulović, Martinović i Dimitrijević.

Sa Dušanom Mandićem je dogovoreno da preskoči ovaj turnir, jer je imao naporno leto, a Stevanović je dodao da je razgovarao i sa Milošem Ćukom, kojem je poslednje veliko takmičenje bilo Evropsko prvenstvo u Budimpešti 2020. godine, a koji se nije zvanično oprostio od nacionalnog tima.

Vaterpolo vesti WebShop

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.