Početna » Mlađe kategorije » Kadeti Partizana osvojili Kup Srbije

Kadeti Partizana osvojili Kup Srbije

Kadeti VK Partizan 2006
(Foto: VK Partizan)

Vaterpolisti Partizana rođeni 2006. godine i kasnije osvojili su Kup Srbije, pošto su na finalnom turniru u Novom Sadu pobedili Vukove sa Novog Beograda 19:8, Valis 21:4 i domaću Vojvodinu 20:7.

Kadeti crno-belih su na finalni turnir preneli maksimalnih šest bodova sa polufinalnog turnira, a u Novom Sadu su bili veoma ubedljivi i zasluženo su stigli do trofeja. Drugo mesto pripalo je Šapcu, koji je u odlučujućoj utakmici savladao Vukove sa 9:7, te je tako beogradski tim zauzeo treće mesto sa istim brojem bodove.

Četvrti je bio Valis sa šest bodova, koliko je imala i petoplasirana Vojvodina. Poslednje, šesto mesto, pripalo je Zemunu.

Finalni turnir Kupa Srbije (2006. godište i mlađi)

Šabac – NBG Vukovi 9:7

Plasman: Partizan 15, Šabac 9, Novobeogradski Vukovi 9, Valis 6, Vojvodina 6, Zemun bez bodova.