Početna » Video » Podkast “Pod kapicom“: Vladimir Gojković (VIDEO)

Podkast “Pod kapicom“: Vladimir Gojković (VIDEO)

Nekadašnji reprezentativac Srbije i Crne Gore, a sada selektor reprezentacije Crne Gore, Vladimir Gojković, bio je gost u 21. epizodi podkasta “Pod kapicom”, a sa njim je razgovarao novinar Pavle Živković.

Gojković je rođen 1981. godine u Kotoru, a u Jadranu iz Herceg Novog je proveo najveći deo svoje karijere. Za Novljane je nastupao od 1997. do 2006. godine, potom je dve sezone odigrao u ruskom Sintezu, da bi se na kraju vratio u Herceg Novi, gde je 2012. završio karijeru i iste godine se preselio na klupu Jadrana. Tri godine kasnije je postao i selektor Crne Gore, a pre godinu dana je rešio da napravi pauzu zbog Olimpijskih igara, te je sada šef stručnog štaba, a trener Novljana je Petar Radanović.

Keel kupaće gaće

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760