Početna » Zanimljivosti » Podkast “Pod kapicom“: Dejan Savić (VIDEO)

Podkast “Pod kapicom“: Dejan Savić (VIDEO)

Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije, Dejan Savić, bio je gost u podkastu “Pod kapicom”.

Savić je na klupi reprezentacije od 2012. godine, osvojio je sve što se moglo osvojiti a u podkastu je istakao da je njegova velika želja da ostane da radi u Srbiji. Na pitanje navijača da li će ostati na mestu selektora i posle Olimpijskih igara u Tokiju Savić je rekao da je razgovarao na tu temu sa predsednikom Viktorom Jelenićem i da to najviše zavisi od rezultata Srbije.

Nekadašnji trener Crvene zvezde je pre mesec dana bio pozitivan na korona virus, pa je u emisiji, između ostalog, pričao i o tome, ali i o mnogim drugim zanimljivima temama.

Keel kupaće gaće

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760