Početna » Zanimljivosti » Epidemiološka situacija odložila Keel Kup turnire u Odžacima i Čačku

Epidemiološka situacija odložila Keel Kup turnire u Odžacima i Čačku

Keel Kup u Beloj Crkvi
Keel Kup, Bela Crkva

Epidemiološka situacija u Srbiji odložila je još dva Keel Kup turnira.

Organizatori Keel Kupa saopštili su da će se turnir za juniore koji je bio zakazan za 25. jul u Odžacima, zbog nepogodne epidemiološke situacije u našoj zemlji odložiti za jedan od slobodnih vikenda u avgustu, a isto važi i za seniorski turnir u Čačku, koji je bio planiran za 1. avgust.

Direktor turnira, Nenad Tomić, istakao je da će se u Čačku igrati 15. avgusta, ako se do tada situacija normalizuje, a ovog leta su planirani i turniri u Beloj Crkvi, Banja Luci i Herceg Novom.

Jezero Manjaca
(Foto: rtrs.tv)

Izvestan je turnir u Banja Luci. Naši prijatelji iz VK Borac su već spremni na  jezeru Manjači i, verujte mi, dugo će se pamtiti prvi Keel Kup u Republici Srpskoj po mnogo čemu. Ipak, naglasio bih da u ovoj situaciji, gde se gube ljudski zivot, dok narod ne zna šta ga je snašlo i gde se zdravstveni radnici bore i rizikuju svoje, da bi spasili živote drugih, mi ne želimo da zanemarujemo to ili dodatno ugrozimo epidemiološku situaciju okupljanjima – rekao je Tomić i dodao:

Naravno, ako bude strogo zabranjeno, otkazaćemo sve turnire bez problema. Ukoliko dobijemo priliku, želimo da igramo i da to bude neki vid podrške zdravstvenim radnicima i obolelima od korona virusa. Ovo su teški dani za sve nas, ali mi prkos ne dozvoljava da odustanem, što i jeste moja poruka za sve – Nije kraj dok sudija ne svira.

Za turnir koji se od 7. do 9. avgusta igra u Beloj Crkvi, tradicionalnom domaćinu Keel Kupa, vlada ogromno interesovanje.

Jedva čekamo svi iz organizacije da ova dva turnira, koja imaju najveće šanse da se odigraju, u Beloj Crkvi i Banja Luci počnu, kao i oni u Čačku, Odžacima i Herceg Novom, za koje ostaje da se nadamo da će se odigrati.

Full Sails

FullSails daje vetar u leđa pobedniku

Jedan od sponzora Keel Kup turnira ovog leta je i FullSails, koji će pobedniku turnira kao specijalni nagradu dodeliti vaučer za jedrenje.

Za više informacija pogledajte www.fullsails.club, a za Keel Kup svoju ekipu možete prijaviti putem email adrese keelcup2020@gmail.com.

Oznake
Keel kupaće gaće

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760