Početna » Transferi » Miodrag Mirović ponovo na klupi Šapca

Miodrag Mirović ponovo na klupi Šapca

Miodrag Mirović, trener VK Šabac
(Foto: facebook.com/vksabac)

Vaterpolisti Šapca dobili su novog trenera već početkom oktobra.

Miodrag Mirović je prošle sezone Šapčane predvodio do duple krune, ali je posle istorijske sezone Šabac promenio trenera i na klupu šampiona seo je Nemanja Andrić. Šapčani su u prvom krugu kvalifikacija za Ligu šampiona na svom bazenu ostvarili četiri pobede i poraz od Crvene zvezde, dok su u narednoj rundi pretrpeli sva tri poraza. U regionalnom takmičenju posle dva kola imaju po pobedu i poraz.

Međutim, čelnici kluba odlučili su da promene trenera i na klupu se vratio Mirović. Dolazak Mirovića je bila velika želja rukovodstva Šapčana i deo bliske saradnje sa ekipom iz Subotice, ali nije poznato zbog čega su promenili Mirovića na kraju prošle sezone.

Poput našeg kluba i u Spartaku stvaraju jednu lepu vaterpolo priču zasnovanu na velikom entuzijazmu nekolicine vaterpolo zaljubljenika. Put do uspeha na takvim početnim pozicijama je težak, mi smo iskustvo sticali u hodu i sada želimo da prenesemo našim sportskim prijateljima iz Subotice. Dva kluba će blisko sarađivati, posebno u stručnom i organizacionom radu. Koliko možemo mi ćemo pomoći „Spartaku“ da ubrzo dođe do najvišeg ranga srpskog vaterpola, a potom i do regionalnog nivou. Bez sjajne saradnje i razumevanja dva kluba, ne bi bilo ni povratka Mirovića u naš klub – istakli su u VK Šabac.

Mirović će drugi mandat na klupi Šapca započeti u jednoj od najvažnijih utakmica u sezoni, gostovanju u Beogradu protvi Partizana.

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Baner Zinzino

Proizvodi

Svetsko prvenstvo u Mađarskoj

Grupa A
SelekcijaUPNIGRB
Mađarska3300+226
Crna Gora3201+124
Gruzija3102-12
Brazil3001-330
Grupa B
SelekcijaUPNIGRB
Grčka3210+195
Hrvatska3210+125
Japan3102-182
Nemačka3003-130
Grupa C
SelekcijaUPNIGRB
Španija3300+456
Italija3201+214
Južna Afrika3102-392
Kanada3003-270
Grupa D
SelekcijaUPNIGRB
Srbija3300+246
SAD320104
Australija3102+42
Kazahstan3003-380