Početna » Slajder » Vaterpolo klub Vračar organizuje 25. međunarodni Svetosavski turnir

Vaterpolo klub Vračar organizuje 25. međunarodni Svetosavski turnir

VK Vračar
(Foto: facebook.com/vkvracar)

Vaterpolo klub Vračar u subotu 26. januara organizuje 25. međunarodni Svetosavski turnir, na kojem će učestvovati ekipe iz Turske i Srbije, a takmičiće se dečaci rođeni 2006. godine i mlađi.

Na Svetosavskom turniru učustvuju Kinalijada (Istanbul), Polet (Sombor), Požarevac i Vračar (Beograd).

Predsednik Vaterpolo kluba Vračar Miodrag Vukić istakao je da su dosadašnji turniri doprineli da se deca upoznaju sa sportom, osete drugarstvo i zajedništvo i dođu do pravih sportskih vrednosti.

“Popularizacijom vaterpola, kroz organizovanje turnira za mlađe kategorije, dobijamo proširenje baze sportista i ono što je najvažnije zdravu decu, koja stiču radne navike za ceo život. Mislim da je naš dosadašnji rad garancija uspeha i ovogodišnjeg turnira”, rekao je Vukić u ime organizatora.

Prema Vukićevim rečima, učešće turske ekipe Kinalijada trebalo bi našim vaterpolistima da bude dodatna motivacija za dalji rad i učenje, a organizatorima još jedna mogućnost da predstave Srbiju, Beograd i Vračar na međunarodnoj vaterpolo sceni.

Turnir će biti održan na plivalištu Sportskog centra Vračar, u Beogradu i počeće u subotu u 17 časova. U prvoj utakmici sastaće se Kinalijada i Polet, a u drugoj Vračar i Požarevac. Utakmica za treće mesto počeće u 18.50, a finale je zakazano za 19.15.

Svetosavski turnir organizuje Vaterpolo klub Vračar uz podršku Gradskog sekretarijata za sport i omladinu.

Keel kupaće gaće

Jedan komentar

  • Da li ćete nas obavestiti i o rezultatima ovog turnira? Kako je moguće da ovakav turnir bude najavljen, a da se o Partizanovom novogodišnjem turniru izveštava tek nakon podsetnika?

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760