Početna » Slajder » Crveno-bele se u Mađarskoj pripremaju za Ligu šampiona

Crveno-bele se u Mađarskoj pripremaju za Ligu šampiona

(Foto: ŽVK Crvena zvezda)
(Foto: ŽVK Crvena zvezda)

Kvalifikacioni turnir Lige šampiona za dame igra se od 5. do 7. februara, a jedini predstavnik Srbije u najjačem evropskom takmičenju, ekipa Crvene zvezde, igraće u Budimpešti, gde će se za prolaz u četvrtfinale boriti sa Ujpeštom, Sentešom i Spartakom iz Volgograda.

Crveno-bele dame se nekoliko dana pripremale u Sokobanji, a pripreme nastavljaju u Dunajvarošu.

Imali smo dobre uslove, ekipa se osvežila posle igranja većine igračica na Evropskom prvenstvu. Otišli smo u Mađarsku na još nekoliko dana rada. Grupa je teška i za nas će susreti sa Ujpeštom i Sentešom iz Mađarske i ruskim Spartakom biti prava prilika da vidimo gde smo – rekao je trener Miloš Bradić za Žurnal.

 

Vaterpolo vesti WebShop

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Baner kupaće gaće

Proizvodi

Baner Srbija gaće 2024

Proizvodi