Početna » Slajder » Crveno-bele se u Mađarskoj pripremaju za Ligu šampiona

Crveno-bele se u Mađarskoj pripremaju za Ligu šampiona

(Foto: ŽVK Crvena zvezda)
(Foto: ŽVK Crvena zvezda)

Kvalifikacioni turnir Lige šampiona za dame igra se od 5. do 7. februara, a jedini predstavnik Srbije u najjačem evropskom takmičenju, ekipa Crvene zvezde, igraće u Budimpešti, gde će se za prolaz u četvrtfinale boriti sa Ujpeštom, Sentešom i Spartakom iz Volgograda.

Crveno-bele dame se nekoliko dana pripremale u Sokobanji, a pripreme nastavljaju u Dunajvarošu.

Imali smo dobre uslove, ekipa se osvežila posle igranja većine igračica na Evropskom prvenstvu. Otišli smo u Mađarsku na još nekoliko dana rada. Grupa je teška i za nas će susreti sa Ujpeštom i Sentešom iz Mađarske i ruskim Spartakom biti prava prilika da vidimo gde smo – rekao je trener Miloš Bradić za Žurnal.

 

Vaterpolo vesti WebShop

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.