Početna » Zanimljivosti » Dejan Savić izabrao idealnu postavu za period od 2000. do 2020. godine

Dejan Savić izabrao idealnu postavu za period od 2000. do 2020. godine

Idealna postava - Dejan Savić
(Foto: Total waterpolo)

Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije, Dejan Savić, izabrao je najboljih sedam igrača od 2000. do 2020. godine. U izboru međunarodnog vaterpolo portala Total waterpolo i ove godine učestvuju selektori i mediji, ali se sada ne biraju najbolji igrači, igračice i postave u ovoj, nego u poslednjih 20 godina.

Savić je za reprezentaciju odigrao 444 utakmice, a u najbolju postavio je uvrstio Josipa Pavića, Tamaša Molnara, Tamaša Kašaša, Tibora Benedeka, Andriju Prlainovića, Filipa Filipovića i Vladimira Vujasinovića.

Savić je u igračkoj karijeri nastupao za Partizan, Barselonu, Barselonetu, Florenciju, Pro Reko, Sintez i Crvenu zvezdu, u kojoj je započeo trenersku karijeru. Od decembra 2012. godine je selektor repreentacije, sa kojom je kao selektor osvojio sve što se moglo osvojiti.

Keel kupaće gaće

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760