Početna » Domaća takmičenja » Šabac postigao 19 golova u prvom poluvremenu i deklasirao Banjicu

Šabac postigao 19 golova u prvom poluvremenu i deklasirao Banjicu

Vaterpolo klub Šabac
(Foto: instagram.com/lalex.k, Vaterpolo vesti)

Vaterpolisti Šapca deklasirali su Banjicu u prvoj utakmici petog kola Super lige Srbije. Aktuelni šampion je u prvoj četvrtini poveo 9:1 protiv najmlađeg tima u Šampionatu, a na kraju prvog poluvremena je bilo čak 19:1. U nastavku je tim Emila Nikolića igrao u opuštenijem ritmu i postepeno je uvećavao razliku.

Ovog vikenda se igraju još dve utakmice. U subotu od 17:45 igraju Zemun i Crvena zvezda, a od 19:30 Vojvodina i Stari Grad. Preostale dve utakmice, između Naisa i Novog Beograda, odnosno Zemuna i Partizana, igraju se sredinom novembra.

Vaterpolo Super liga Srbije – Peto kolo

Šabac – Banjica 30:4 (9:1, 10:0, 6:2, 5:1)

Gradski bazen. Sudije: Kiš i Šukić. Isključenja: Šabac 2, Banjica 5. Peterci: Šabac 4 (4).

ŠABAC: Vukadinović, Eraković 5, Marković 3, Repanović 2, Tkač 1, Ilić, Vučinić 2, Gardašević 6, Janković 6, Tonković 1, Stojanović, Ćetković 4. Trener: Nikolić.

BANjICA: Cerović, Ilić, Mušikić, Bodiroga, Andrijašević 1, Krstić 2, Gavrilović, Stojadinović, Janošević, Pavlović, Jacković, Sokolovski, Cvetković 1. Trener: Nikolić

 KlubUPNIGRB
Radnički18170112651
Novi Beograd18141312243
Crvena zvezda1813236941
Šabac18131411340
Vojvodina181008-230
Partizan189092227
Zemun185112-5216
Nais183213-8111
Stari Grad181215-1405
Banjica180117-1771

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Baner Zinzino

Proizvodi

Svetsko prvenstvo u Mađarskoj

Grupa A
SelekcijaUPNIGRB
Mađarska3300+226
Crna Gora3201+124
Gruzija3102-12
Brazil3001-330
Grupa B
SelekcijaUPNIGRB
Grčka3210+195
Hrvatska3210+125
Japan3102-182
Nemačka3003-130
Grupa C
SelekcijaUPNIGRB
Španija3300+456
Italija3201+214
Južna Afrika3102-392
Kanada3003-270
Grupa D
SelekcijaUPNIGRB
Srbija3300+246
SAD320104
Australija3102+42
Kazahstan3003-380