Početna » Video » VIDEO: Prvi gol Filipovića u kapici Solnoka

VIDEO: Prvi gol Filipovića u kapici Solnoka

Filip Filipović - Solnok
(Foto: www.facebook.com/kaposvarivk)

Kapiten reprezentacije Srbije, Filip Filipović, juče je debitovao za Solnok i u meču protiv BVSC-a postigao je tri gola, a u video snimku sajta vlv.hu možete da pogledate njegov prvi pogodak u kapici Solnoka.

Igrajući za Partizan postigao je 413, u kapici Pro Reka 337, dok je za Radnički mrežu zatresao 199 puta. Kakav će učinak imati u Solnoku?
Keel kupaće gaće

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760