Početna » Nacionalna selekcija » Savić: Zašto bih išao da učim nekog drugog kad mogu da budem u Srbiji?

Savić: Zašto bih išao da učim nekog drugog kad mogu da budem u Srbiji?

Dejan Savić
(Foto: UNIQA)

Selektor Srbije, Dejan Savić, otkrio je da želi da radi u Srbiji i posle Olimpijskih igara u Tokiju.

Savić je u vaterpolo podkastu “Pod kapicom” rekao da je već obavio razgovor sa predsednik Vaterpolo saveza, Viktorom Jelenićem i da su se sve dogovorili, ali da zavisi od rezultata. Takođe je dodao da voli ovaj posao i da bi hteo da ostane u Srbiji, da li kao selektor ili kao trener u klubu.

U suštini sam spreman za sve to. Obavio sam razgovor sa predsednikom VSS i mislim da smo se dogovorili. Sad je u suštini samo pitanje rezultata, jer su odavno definisane određene stvari, pre svega tradicija srpskog vaterpola i mnoge stvari zavise od rezultata – izjavio je Savić.

Bivši trener Crvene zvezde i uspešni vaterpolista ne želi “da trči” u inostranstvo, to jest rad u Srbiji mu i dalje odgovara.

Da trčim ne mogu ni da me medved pojuri, šamarao bih se sa njim – našalio se Savić i dodao:

Jednostavno, volim da radim ovaj posao i zašto bih išao negde da učim nekog drugog kad mogu da budem u Srbiji? To je prva stvar. To nema veze sa selektorskim mestom, može da bude i klub. S druge strane, zadovoljan sam time. Novac je bitan, ali nije to baš tako. Zadovoljan sam, ne tražim ‘leba preko pogače i hvala Bogu postoji mogućnost da ostanem tu. Ne vidim opciju i krajnja opcija je inostranstvo. Ne ide mi to u glavu. Gledaću svim silama da ostanem ovde, pa makar radio nešto drugo.

Keel kupaće gaće

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760