Početna » Ženski vaterpolo » Dragana Ivković: Devojke su zdrave i već razmišljamo o novoj sezoni

Dragana Ivković: Devojke su zdrave i već razmišljamo o novoj sezoni

ŽVK Crvena zvezda, Finale Kupa Srbije 2019.
(Foto: instagram.com/dragana.stj.photo, www.waterpoloclubredstar.org)

Čelnici Vaterpolo saveza Srbije su odlučili pre dva meseca da se takmičenje za seniore i seniorke ne nastavlja, ali je u planu bilo da se igraju turniri za mlađe kategorije.

Međutim, epidemiološka situacija u Srbiji se znatno pogoršala i sva takmičenja su odložena i nije izvesno da će se uopšte igrati. Dragana Ivković, trener Crvene zvezde, ističe da je najvažnije da su sve devojke zdrave i da sada već razmišlja o novoj sezoni.

– U ovom momentu važno je da su devojake na treninzima i da su zdrave. Radimo, treniramo, očekuje ih veliki izazov u narednoj sezoni, tako da motiv za rad imaju. Spremamo se i mislimo na sledeću sezonu i takmicenja koja nas očekuju – rekla je selektorka Srbije i dodala da nije potvrđeno da se turniri za mlađe kategorije definitivno otkazuju, ali da možda i nije realno da se odigraju.

– Još uvek nije potvrđeno, ali je bas teško da se trenutna situacija stabilizuje tako brzo i realnije je razmišljati o sledećoj sezoni. Iako bi mi svi najviše voleli sada da igramo, nije bezbedno i nije realno.

Takođe, početak priprema reprezentacije Srbije bio je zakazan za prvu nedelju jula, ali je i to okupljanje pomereno.

Keel kupaće gaće

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760