Saopštenje VK Crvena zvezda: Šabac vrši pritisak na VSS, naš klub i sudije pred majstoricu

VK Crvena zvezda

VK Crvena zvezda

Na saopštenje VK Šabac, na isti način je odgovorio i VK Crvena zvezda.

Vaterpolisti Šapca i Crvene zvezde u sredu od 20 sati i 30 minuta u Šapcu igraju treću, odlučujuću utakmicu finalne serije plej-ofa. Šapčani, koji su zauzeli prvo mesto pred početak plej-ofa, igraju za prvu, istorijsku titulu, dok bi u slučaju pobede gostiju, to bila peta šampionska titula Crvene zvezde. Međutim, sigurno je da će tenzija biti velika posle saopštenja klubova.

Šabac se oglasio u nedelju i iskazao nezadovoljstvo sudijskim odlukama, a na isti način je uzvratila i Zvezda u ponedeljak.

Zaista smo neprijatno iznenađeni saopštenjem VK Šabac, koje je objavljeno u javnosti gotovo 24 časa nakon druge utakmice, koju iz Šapca nazivaju nekakvom “otimačinom” i “prljavom igrom” vaterpolista našeg kluba.

Delimo mišljenje naših sportskih rivala da je finalna serija na “ivici regularnosti” I to je postala još nakon prve utakmice u Šapcu, (nakon koje se podsećamo VK Crvena zvezda nije oglašavao već sportski čestitao, iako je mogao da ima mnogo zamerki), a posebno nakon ovog saopštenja i pravljenja svojevrsnog pritiska u javnosti pred treću odlučujuću utakmicu.

Želimo da verujemo da VK Šabac stižu pozivi “podrške” sa svih strana, i gotovo smo uvereni nakon ovog saopštenja da su neki od tih poziva imali i funkciju “sufliranja” kako bi se ovo saopštenje napravilo i objavilo, sa samo jednim ciljem – pravljenjem dodatnog pritiska na VSS, naš klub i sudije pred treći meč.

Umesto da ulazimo u nekakvu raspravu sa rivalom tokom finala, postavljamo dodatna pitanja, analiziramo regularnost I kriterijum sudija u ovoj muškoj I trofejnoj igri…za dobrobit srpskog vaterpola poručujemo rivalu Iz Šapca da priliku za istorijski trofej traži tamo gde mu je i mesto u bazenu.“, navodi se u saopštenju crveno-belih.

You may also like...

8 Responses

 1. Šapčanka kaže:

  Sram vas bre bilo!!!! Sve ste uspeli da upropastite. Da li u Srbiji treba da postoji samo Crvena Zvezda i Partizan??? Ne daj Bože da slučajno jedan klub iz unutrašnjosti ponese titulu. Smak sveta će biti!!! Srdačan sportski pozdrav šaljemo vam iz Šapca!! I da znate-naše vreme TEK DOLAZI!!!

 2. Lika kaže:

  Jel pudlica u VK proleter iz Zrenjanina onda šta ima da se priča

 3. Pera kaže:

  Ne razumem Crvenu Zvezdu koja brani ljude iz VSS/a…ko je ovde lud??? Savez uništava vaterpolo zbog Zvezde a Zvezda brani ljude iz saveza koji prete i ucenjuju!!!

 4. Dj kaže:

  Oladite , bre , malo. Imate prednost domaćeg terena u majstorici. Šta hoćete još, da vašem timu pre utakmice podele noževe a sudijama sapnu noge? Nije ni počelo , a vi ste udarili u sveopštu kuknjavu! Ajde , bre!

 5. ilke kaže:

  bobedice Demokratija…!!!!!!!idemo Sapcani…!!!!

 6. Pagucab kaže:

  Tendenciozno suđenje nije počelo od prve utakmice finala već od prve utakmice polufinala kada su sudije, samo zahvaljujući ljudima koji rade na bazenu u Kragujevcu, izbegle linč pošto su toliko otvoreno navlačili na Zvezdinu stranu da je to bilo bruka. Samo napred Šapčani

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.