Početna » Domaća takmičenja » Primorac potopio Šabac u Budvi, Partizan verovatno u plej-autu

Primorac potopio Šabac u Budvi, Partizan verovatno u plej-autu

Vaterpolo klub Šabac
(Foto: facebook.com/vksabac/)

Vaterpolisti Šapca pretrpeli su poraz u 15. kolu Regionalne A1 lige.

Posle Partizana, koji je na Banjici izgubio od Juga, poraz je pretrpeo i Šabac, koji je u Budvi izgubio od Primorca rezultatom 16:10. Kotorani su ključnu razliku stekli u prvoj četvrtini, posle koje su vodili 6:2 i u nastavku su uglavnom održavali prednost. Interesantno je da je trener Šapca, Miodrag Mirović, pre nekoliko sezona sa klupe predvodio upravo Primorac.

Kotorani su ovom pobedom verovatno obezbedili opstanak u takmičenju, pošto sada imaju 13 bodova, dva više od Partizana, koji će verovatno igrati u plej-autu sa ekipom POŠK-a. Crno-beli do kraja takmičenja gostuju Mladosti i Jadranu iz Splita, a dočekuju Jadran iz Herceg Novog. Crvena zvezda ima 14 bodova i dve utakmice manje, protiv Mornara i POŠK-a U Splitu, a dočekuje Primorac i Šabac, dok u poslednjem kolu gostuje Jugu.

Regionalna A1 vaterpolo liga, 15. kolo

Primorac – Šabac 16:10 (6:2, 2:2, 5:5, 3:1)

Bazen u Budvi. Sudije: Radičević i Prančić. Igrač više: Primorac 6 (5), Šabac 6 (3).

PRIMORAC:Šubladze, Perković, Crepulja 2, Petrović 2, Matković 1, Gopčević 2, Ivanković 3, Pavličević 1, Višnjakov 2, Grgurević 2, Kriještorac 1, Mačić, Isljamović, Drašković. Trener: Vico.

ŠABAC: Pijetlović, Eraković, Marković, Repanović 1, Toholj 2, Lukić 1, Janković 3, Bolović 1, Savković, vukadinović, Petrovski 1. Trener: Mirović.

Regionalna A1 vaterpolo liga, 15. kolo

Jadran Split – Jadran Carine 11:13 (2:4, 2:3, 5:3, 2:3)
Mornar BS – HAVK Mladost 12:13 (1:3, 4:2, 3:3, 4:5)
Partizan – Jug 10:14 (3:3, 4:6, 0:3, 3:2)
Primorac – Šabac 16:10 (6:2, 2:2, 5:5, 3:1)
OVK POŠK – Crvena zvezda – Odloženo

Plasman: HAVK Mladost 40, Jadran Carine 36, Jug 35, Jadran Split 28, Mornar BS 19 (-1), Šabac 15, Crvena zvezda 14 (-2), Primorac 13, Partizan 11, OVK POŠK 3 (-1).

Keel kupaće gaće

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760