Početna » Nacionalna selekcija » Srpski 15-godišnjaci za peto mesto u Herceg Novom

Srpski 15-godišnjaci za peto mesto u Herceg Novom

Montenegro Kup 2018, reprezentacija Srbije 2003.
(Foto: wpolo.me)

Reprezentacija Srbije do 15 godina igraće za peto mesto na turniru u Herceg Novom.

U nedelju se u Crnoj Gori završava Montenegro kup, a srpski vaterpolisti rođeni 2003. godine i kasnije igraće za peto mesto sa selekcijom Italije. Selekcija koju sa klupe predvodi selektor Nemanja Andrić u razigravanju za plasman od petog do osmog mesta pobedila je Australiju sa ubedljivih 17:9 (4:2, 4:2, 5:1, 4:4), a u grupnoj fazi je poražena od SAD 16:2 i savladala je Nemačku 9:8.

Srbija je igrala u sledećem sastavu: Vujnić , Lazić 2, Beronja 1, Baucalo 6, Ičagić 1, Marković 3, Božović 1, Dimitrijević, Ivanović, Ćetković 1, Gavrilović, Kokai 2, Virijević, Urošević, Janošević.

Montenegro kup 2018

Grupa A: Srbija – SAD 2:16, Mađarska – Nemačka 16:4, Srbija – Nemačka 9:8, Mađarska – SAD 15:8, Srbija – Mađarska, SAD – Nemačka 12:7.

Plasman: Mađarska 9, SAD 6 Srbija 3, Nemačka bez bodova.

Grupa B: Italija – Australija 16:3, Crna Gora – Hrvatska 7:6, Hrvatska – Italija 10:6, Crna Gora – Australija 16:2, Hrvatska – Australija 20:4, Crna Gora – Italija 11:7.

Plasman: Crna Gora 9 Hrvatska 6, Italija 3, Australija bez bodova.

Vaterpolo vesti WebShop

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.