Početna » EP, Beograd 2016 » Od ponedeljka prijave za volontiranje na Evopskom prvenstvu

Od ponedeljka prijave za volontiranje na Evopskom prvenstvu

(Foto: belgrade2016.rs)
(Foto: belgrade2016.rs)

U ponedeljak, 26. oktobra 2015. godine počinju prijave za volontiranje na Evropskom prvenstvu u vaterpolu Beograd 2016 . Svi koji su zaintresovani da volontiraju mogu se prijaviti na sajtu www.belgrade2016.rs

Za organizaciju ovog takmičenja biće potrebno 400 volontera koji će svojim radom i entuzijazmom doprineti organizaciji takmičenja .

Volonterska pomoć biće dragocena u poslovima na samom takmičarskom objektu, a volonteri će imati prilike da rade sa takmičarima, novinarima, gostima prvenstva kao i da učestvuju u ceremoniji dodele medalja i pomognu zvaničnom protokolu.

Sigurni smo da će rad na Evropskom prvenstvu u vaterpolu Beograd 2016 za volontere biti jedinstveno životno iskustvo, tokom kojeg će upoznati mnoge prijatelje, steći nove kontakte, a nesumnjivo je da će rad u mladom i dimnamičnom timu biti zabavan.

Priključite se timu i budite deo Evropskog prvenstva u vaterpolu Beograd 2016!

Vaterpolo vesti WebShop

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.