Početna » Slajder » Ćuk: Partizan me je prijatno iznenadio

Ćuk: Partizan me je prijatno iznenadio

Milos Cuk

Krajem decembra u Bečeju je održan završni turnir Kupa Srbije. Trofej je osvojio Radnički, koji je u finalu pobedio Partizan sa 5:4. Taj meč je sa tribina gledao i Miloš Ćuk, bivši vaterpolista crno-belih, koji sada nastupa za Eger. On je za Žurnal izjavio da je Partizan njegov klub i da mu želi više sreće u plej-ofu.

Gledao i nervirao se. Ipak je Partizan moj klub, navijao sam za crno-bele. Mnogo mi je bilo krivo što su izgubili, ali drago mi je zbog njihove igre. Ekipa je ponovo drastično podmlađena, a može da se nosi sa iskusnijim rivalima, zahvaljujući odličnoj odbrani, borbenoj igri, sa mnogo plivanja. Želim Partizanu više sreće u plej-ofu, koji će, čini mi se ponovo biti neizvestan, jer ne treba otpisati ni Zvezdu – rekao je Ćuk, koji je u Partizanu proveo pet sezona.

I Partizan i Eger će prve utakmice u novoj godini odigrati 10. januara.

Vaterpolo vesti WebShop

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Baner kupaće gaće

Proizvodi

Baner Srbija gaće 2024

Proizvodi