Početna » Video » Podkast “Pod kapicom“: Branislav Mitrović (VIDEO)

Podkast “Pod kapicom“: Branislav Mitrović (VIDEO)

Golman vaterpolo reprezentacije Srbije, Branislav Mitrović, bio je gost u 26. epizodi podkasta “Pod kapicom”

Mitrović će u januaru proslaviti 36. rođendan, a karijeru je započeo u Novom Sadu, gde je kao i Gojko Pijetlović, nastupao za Vojvodinu. Kada je Pijetlović prešao u Partizan, Mitrović je postao prvi golman novosadskog kluba i tamo se zadržao do 2007. godine, kada je i on pojačao crno-bele. Tri sezone kasnije se preselio u Mađarsku, gde i dalje igra. Jednu sezonu je proveo u Ferencvarošu, potom tri u Debrecinu, četiri u Egeru, dve u OSC-u i sada brani boje Vašaša.

U reprezentaciji je imao veliku konkurenciju u Denisu Šefiku, Slobodanu Soru i Gojku Pijetlović, sa kojim i dalje brani boje reprezentacije. Debitovao je na Šampionatu Evrope u Holandiji pre osam godina, a u narednim godinama je osvojio sve što se moglo osvojiti. Pre tri godine je objavio knjigu pod nazivom “Preokret”.

Keel kupaće gaće

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760