Početna » Video » Podkast “Pod kapicom“: Jugoslav Vasović (VIDEO)

Podkast “Pod kapicom“: Jugoslav Vasović (VIDEO)

Nekadašnji vaterpolista Partizana, Crvene zvezde, Bečeja i brojnih inostranih klubova, Jugoslav Vasović, bio je gost u podkastu “Pod kapicom”. Emisija sa sportskim direktorom Radničkog je najduža od početka serija, pošto su Pavle Živković i Marina Sekulić sa Vasovićem razgovarali više od dva i po sata.

Osvajač bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Sidneju 2000. godine je karijeru započeo u Partizanu, za koji je igrao u tri navrata. Jednu sezonu je proveo u splitskom Jadranu, a od 1991. do 1994. je nosio kapicu Crvene zvezde, sa kojom je bio šampion Jugoslavije. Igrao je potom za Budvu i Bečej, u kojem se najduže zadržao, od 1995. do 2001. U tom periodu je osvojio šest duplih kruna i Evroligu.

Igrao je potom u Grčkoj, Italiji, Rusiji i Saudijskoj Arabiji, a karijeru je završio u Crvenoj zvezdi 2012. godine, kada mu je trener bio Dejan Savić. Tada je, posle finalne utakmice sa Partizanom, Vasović rekao:

Nedavno je neko mom kumu rekao da “kum nikad nije ovako igrao”. A ja kažem da kum nikad nije imao ovakvog trenera kao što je Dejan Savić.

Keel kupaće gaće

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760