Početna » Domaća takmičenja » Igrač Naisa posle duela sa Partizanom pozitivan na korona virus

Igrač Naisa posle duela sa Partizanom pozitivan na korona virus

VK Nais - Početak priprema 2020.
(Foto: Južne vesti)

Predsednik Skupštine Vaterpolo kluba Nais, Milan Krstić, potvrdio je u razgovoru za Južne vesti da je jedan igrač tog kluba bio pozitivan na korona virus.

Naime, Nišlije su prošlog vikenda gostovale na Banjici ekipi Partizana, a posle toga je utvrđeno da jedan broj igrača crno-belih ima korona virus. Iz tog razloga je odložen susret Partizana i Zemuna u trećem kolu, a danas je potvrđeno i da je jedan igrač Naisa bio pozitivan, dok je za sve ostale klub platio testiranje, kako bi bili sigurni. Zaraženi igrač se, kaže Krstić, oseća dobro, temperatura je prošla, a ostali su problem sa čulom ukusa i mirisa.

Ovo nije prvi slučaj da ima pozitivnih igrača, pošto su najpre dva igrača Crvene zvezde, Endrju Mejvis i Ivan Basara, bili pozitivni, a potom je virus dobio i igrač Novog Beograda, Marko Avramović.

Za sada to ne utiče u velikoj meri na domaću Super ligu, sem što je odložen duel Partizana i Zemuna i izvesno je da crno-beli ni narednog vikenda neće igrati svoju utakmicu, ali je svakako najvažnije da se igrači oporave i vrate u trenažni proces.

 

Keel kupaće gaće

Jedan komentar

  • Pa šta onda! Malo će da se zatvori u kuću i nikom ništa. Odvratno je što je zbog nekih usijanih glava koje su krenule u prekrajanje panete sve osakaćeno.
    Dobra utakmica na Dorćolu se mogla gledati samo na televiziji uz ružan prizor praznih tribina na kojima su viđeni slučajevi nepoštovanja distance, jer se sedelo u paru. Onda je to čisto sprdanje sa narodom, nema publike, a oni koji su došli ćaskaju u paru. Zar ne bi bio potpun doživljaj da su dobru utakmicu upotpunile i pune tribine?

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760