Početna » Nacionalna selekcija » Svetsko prvenstvo u Fukoki pomereno za 2022. godinu

Svetsko prvenstvo u Fukoki pomereno za 2022. godinu

Bazen, Alfred Hajoš, Svetsko prvenstvo 2017
(Foto: facebook.com/pg/vizesvb)

Svetsko prvenstvo u Fukoki, 19. po redu, biće održano 2022. godine.

Međunarodna plivačka federacija FINA saopštila je danas da će se Svetsko prvenstvo u vodenim sportovima, koje je bilo planirano za 2021. godinu u japanskoj Fukuoki, ipak održati godinu dana kasnije, u periodu od 13. do 29. maja.

Svetsko prvenstvo u plivanju i vaterpolu bilo je programu od 16. jula do 1. avgusta 2021, a odluka o pomeranju došla nakon što su Olimpijske igre u Tokiju pomerene za sledeću godinu zbog pandemije korona virusa.

Keel kupaće gaće

Dodaj komentar

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Proizvodi

Super liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Novi Beograd98107425
Radnički98017724
Crvena zvezda97113822
Šabac96035918
Vojvodina95041115
Partizan9405-1212
Zemun9216-377
Nais9216-407
Stari Grad9018-681
Banjica9018-1021

Prva A liga Srbije

 KlubUPNIGRB
Proleter66003418
Taš64022512
Valis54012012
NBG Vukovi6303159
Valjevo6303-19
Beograd5203-36
Rasina6105-243
Palilula6006-760